آخرین تحلیلانتخاب سردبیرنوآوری

۳ ایده برتر در حوزه ناوبری و ارتباطات ماهواره‌ای حمایت می شود

به گزارش پایگاه تحلیلی رشد  و توسعه؛ در رویداد خدمات نوین بر پایه ناوبری و ارتباطات ماهواره‌ای، نتایج حاصل از بررسی کسب‌وکارهای شکل گرفته در این حوزه معرفی شده و نیازهای احصاء شده کسب و کارهای فعال حوزه به منظور دریافت ایده‌های خلاقانه و رفع آنها مطرح می‌شود.

برگزاری این رویداد این امکان را فراهم می‌سازد تا ضمن دعوت از شرکت‌ها و افراد دارای ایده و طرح در حوزه خدمات نوین بر پایه ناوبری و ارتباطات ماهواره‌ای و شنیدن ایده‌های متنوع؛ سه ایده برتر به منظور انجام اقدامات تکمیلی و سرمایه‌گذاری اولیه انتخاب شوند.

در مرحله دوم، پس از انتخاب سه ایده یا طرح برتر، به منظور تجاری سازی و اجرایی کردن ایده‌ها، با افراد حقیقی و حقوقی مذاکره می‌شود تا بهترین گزینه‌ها برای همکاری انتخاب شده و در نهایت به عقد قرارداد با طرف‌های منتخب منتج شود.

پس از اجرای این پیش‌رویداد، فازهای آتی پروژه شامل برنامه‌ریزی و توسعه طرح‌های استارت آپی است. در این راستا، مذاکره با تیم‌ها به منظور تکمیل و توسعه ایده‌ها، نهایی سازی طرح‌های توسعه کسب و کار، ارزیابی مدل همکاری، بررسی روال‌های فنی، اجرایی، حقوقی و مالی توسعه تجاری در فازهای آتی پیش بینی شده است.

این رویداد ۱۶ اسفندماه برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا