آخرین تحلیلنوآوری

ایده‌ ایجاد محیط کار مطلوب برای زنان

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رشد و توسعه، «زهرا فاطمی، مدیرعامل شرکت آیه» گفت: ایده این شرکت برمبنای ایجاد محیط کار مطلوب برای زنان و دختران شکل گرفته است؛ ایده‌ای که مطلقا به فعالیت شرکت مرتبط نیست اما دغدغه اصلی اعضای شرکت بوده است.

استنتاج از متن انبوده از دیگر پروژه‌های شرکت آیه است. فاطمی در این باره توضیح داد: اطلاعات بیشماری از یک واقعه مشخص از طریق این برنامه جمع‌آوری می‌شود و بر اساس آن اطلاعات یک نتیجه‌گیری به دست می‌آید. این کار برای نسخه‌های پزشک برای تشحیص بیماری، گرانی بنزین و شرایط اقتصادی مورد استفاده قرار گرفته است.

به گفته فاطمی، رویکرد اصلی شرکت آیه برای روند فعالیت‌ها براساس دغدغه زنان در محیط کار است و براساس مشکلات و مسائلی که زنان و دختران در محیط کار با آن مواجه هستند محیط کار مناسب افراد را بر اساس شرایط آنها ایجاد می‌کنند تا بتوانند خروجی بهتری از کار خود داشته باشند.

مدیرعامل شرکت آیه تاکید کرد با اینکه مدیریت زنان بهتر از مردان است، محیط کار آیه صرفا زنانه نیست اما به نیاز زنان در محیط کار بیشتر توجه و پرداخت شده است.

ایده شرکت آیه سال ۹۸ شکل گرفت و در سال ۹۹ آیه فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است. به گفته فاطمی، تاکنون تحریم‌های بین‌المللی در فعالیت آنها اثری نداشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا