اخبار ویژه

تجمع چهره‌ها و اساتید علوم انسانی

اقدام عجیب ماموران شهرداری تهران برای تخلیه و پلمب خانه اندیشمندان علوم انسانی

روز گذشته شهرداری تهران با حضور پرتعداد در خانه اندیشمندان علوم انسانی سعی در تخلیه و پلمب ساختمان این مجموعه کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رشد و توسعه به نقل از شبکه شرق، روز گذشته شهرداری تهران با حضور پرتعداد در خانه اندیشمندان علوم انسانی سعی در تخلیه و پلمب ساختمان این مجموعه کرده است.

بنا بر اخبار رسیده، روز گذشته معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری و مدیرکل مطالعات فرهنگی و اجتماعی به همراه تعداد زیادی عوامل اجرایی شهرداری تهران با در دست داشتن حکم پلمب ساختمان اقدام به تغییر قفل‌ها و بیرون کردن عوامل اجرایی خانه اندیشمندان علوم انسانی کردند.

این اقدام در حالی صورت می‌گیرد که شورای شهر تهران با این اقدام مخالف است اما بر اساس دستور علیرضا زاکانی، شهردار تهران، عوامل شهرداری اصرار به تخلیه و تحویل ساختمان دارند.این در حالی‌ست که رییس و برخی از مدیران خانه اندیشمندان علوم انسانی، شب گذشته را در این محل گذراندند تا این ساختمان را حفظ کنند.

پیگیری‌‌های «شبکه شرق» از مدیران شهرداری برای دریافت پاسخ درباره چرایی این موضوع بی‌نتیجه ماند.

گفتنی‌است خانه اندیشمندان علوم انسانی ۱۲ سال پیش در محل پارک ورشو تهران به منظور همفکری و همراهی اندیشمندان در حوزه‌های مختلف علمی ایجاد شده است و تاکنون برنامه‌های زیادی در حوزه علوم انسانی و برای بیش از دویست شخصیت علمی و فرهنگی کشور آیین نکوداشت و بزرگداشت برگزار کرده است.

حضور چهره‌ها و اساتید علوم انسانی در خانه اندیشمندان برای جلوگیری از تعطیلی این مرکز

از صبح امروز بسیاری از چهره‌های حوزه معماری، شهرسازی و رشته‌های علوم انسانی با حضور و تجمع در محل خانه اندیشمندان علوم انسانی از عملکرد شهرداری تهران در تعطیلی غیرقانونی خانه اندیشمندان علوم انسانی انتقاد کردند.

آرمان سازه؛ مجری سازه های شیشه ای، هندریل، پارتیشن، درب شیشه ای و کابین دوش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا