آخرین تحلیلنوآوری

گروه فناوری اطلاعات نیلوا، پیشرو در عصر دیجیتال

به پایگاه تحلیلی خبری رشد و توسعه، «مهدی حسن‌‎زاده، مدیرعامل توسعه فناوری نیلوا» گفت: شرکت فناوری اطلاعات نیلوا از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را در چهار حوزه «دیجیتال مارکتینگ، استراتژی توسعه اپلیکیشن، راهکارهای سازمانی و ارائه راهکارهای منابع انسانی» آغاز کرده است.‌

حسن‎‌زاده در ادامه صحبت‎‌های خود گفت: یکی از محصولات این شرکت سیستم برنامه‌‎ریزی منابع سازمانی (ERP) است که این منابع می‎‌تواند شامل نیروی انسانی، مواد اولیه، سرمایه، دارایی و هرآنچه سازمان در اختیار دارد، باشد.

او ادامه داد: از مهم‌ترین ویژگی یک سیستم ERP فرآیند‌گرا بودن آن، به عبارت دیگر توجه به فرآیندهای سازمانی در بین حوزه‎‌های کارکردی است. در پی بزرگ شدن شرکت‌‎ها، فرآیندها نیز افزایش پیدا می‌‎کند، همچنین انجام تحلیل‌‎های دقیق با روش‌‎های سنتی بسیار زمان‎بر خواهد بود دقیقا در این مرحله است که بکارگیری چنین سیستمی برای مدیریت یکپارچه و فرآیندهای خودکار سازمان اهمیت پیدا می‌‎کند.

سیستم ERP سه مزیت‎‌ اصلی دارد که شامل «ظام‎‌مند کردن نحوه انجام فرآیندهای کاری، توسعه زیرساخت‎‌ها برای ورود به دنیای کسب‌وکار الکترونیک و یکپارچگی اطلاعات موجود در سازمان» می‌‎شود.

مدیرعامل نیلوا تاکید کرد: راهکار سازمانی نیلوا یک ERP‌‌ یا یک نرم‌افزار مدیریت کسب‌وکار چند منظوره است که عمده نیازهای سازمان‎‌ها و شرکت‎‌های بزرگ و کوچک را به صورت یکپارچه برآورده می‎‌کند. این سیستم قادر است تمام نیازمندی‎‌های کسب‌وکارها شامل سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان، خرید، فروش، حسابداری، اطلاعات پرسنلی، انبارداری، پیام‌رسان و… را به صورت کاملا یکپارچه برطرف کند.

او همچنین اضافه کرد: این مجموعه با توجه به پیشینه خود در زمینه ارائه راهکارها به شرکت‎‌های مختلف و همکاری با ۵۰ شرکت متفاوت، نیازمندی‎‌های آنها را مورد بررسی قرار داده و ERP را منطبق با نیاز داخل بومی‎‌سازی کرده است. محصولات این شرکت طوری طراحی شده که ظرفیت صادرات را نیز دارد و در آینده نه چندان دور به این مهم دست پیدا می‌‎کنیم.

نیلوا درحال‌حاضر با شرکت‎‌ها و سازمان‎‌های شناخته‌شده‎‌ای مانند ایران‌خودرو، دانشگاه شریف و زیرمجموعه‎‌های آن، همراه اول و… همچنین با بسیاری از شرکت‌‎های خصوصی و شتاب‌دهنده‎‌ها مشغول فعالیت و همکاری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا