آخرین تحلیلاخبار ویژهبورس و بانک

شاخص‌های بورسی ناهمرنگ شدند

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رشد و توسعه، شاخص کل بورس امروز با ۳ هزار و ۲۶۰ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۳۰۴ هزار واحد را ثبت کرد.

این در حالی است که شاخص کل با معیار هم وزن ۳۰۷ واحد کاهش یافت و در رقم ۳۳۲ هزار و ۷۱۱ واحد ایستاد. در این بازار ۳۶۱ هزار معامله به ارزش ۳۶ هزار و ۱۶۶ میلیارد ریال انجام شد.

پالایش نفت تهران بانک ملت، بانک تجارت، پالایش نفت بندرعباس، توسعه معادن وفلزات و پالایش نفت اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند. در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس با ۳۶ واحد کاهش در رقم ۱۷ هزار و ۶۲۴ هزار واحد ایستاد. در این بازار ۱۸۸ هزار معامله به ارزش ۷۶ هزار و ۶۶۴ میلیارد ریال انجام شد. پتروشیمی زاگرس، پلیمر آریا ساسول، اعتباری ملل و فرابورس ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل بیمه پاسارگاد، زغال سنگ پرورده طبس و بیمه سامان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

امروز بر خلاف روزهای گذشته صف های فروش از صفهای خرید پیشی گرفت به طوری که ۷۶ نماد به ارزش ۲ هزار و ۵۹ میلیارد ریال صف خرید و ۹۷ نماد به ارزش ۲ هزار و ۲۰۸ میلیارد ریال صف فروش بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا