نفت و انرژی

بازدید هیئت سازمان بازرسی کل کشور از کارخانه تهران نفت پاسارگاد

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رشد و توسعه، یوسف نژاد، بازرس کل امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه رضاپور معاون بازرسی امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی، باتقوا سربازرس حوزه شستا و میراشرفی بازرس تاپیکو با حضور در کارخانه تهران شرکت نفت پاسارگاد ضمن آشنایی با عملکرد و تولید کارخانه از ابتدا تا انتهای فرایند تولید تا فروش محصولات را بررسی کردند.
پس از این بازدید، یوسف نژاد، بازرس کل امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ابراز خرسندی از حضور در این کارخانه از روند نظارتی در این شرکت نیز تشکر و قدردانی کرد.
یوسف نژاد، نظارت را رکن اساسی در شرکت های تولیدی خواند و ابراز امیدواری کرد تا در سال جهش تولید همکاری های فیمابین منجر به تولید و سودآوری بیشتری گردد.
حسین نیکخواه، مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد نیز ضمن خوش آمد گویی و استقبال از حضور نمایندگان سازمان بازرسی کل کشور تاکید کرد هرچه سازمان های نظارتی نزدیک تر به سازمان های تولیدی باشد مسیر پیشرفت کشور سریع تر و مطمئن تر طی خواهد شد.
نیکخواه، سازمان بازرسی کل کشور را امین مدیران ارشد کشور خواند و این سازمان را در مسیر سخت مبارزه با فساد، پشتیبان و در مسیر جهش تولید همراه و مشاور شرکت های تولیدی نامید.
گفتنی است شرکت نفت پاسارگاد به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع قیر در خاورمیانه با برخورداری از ۶ واحد تولیدی در ایران، ظرفیت تولید بیش از ۴ میلیون بشکه در سال را داراست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا