بازار رمزارز که در روزهای گذشته نوسانات نزولی را تجربه کرده است، امروز سبزپوش شد و قیمت رهبر بازار نیز از ۴۰ هزار دلار گذر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی رشد  و توسعه؛ بازار رمزارز از ابتدای روز تاکنون روند مثبتی را در پیش گرفته است؛ بیت کوین از ابتدای امروز تاکنون رشد ۱۶.۷ درصدی را رقم زده است و این ارز دیجیتال در حال حاضر ۴۴ هزار و ۵۶۷ دلار قیمت خورده است و اتریوم نیز با رشد ۱۳.۰۴ درصدی به قیمت ۲ هزار و ۹۶۸ دلار رسیده است.

در میان سایر رمزارزهای پرتراکنش بازار ارز دیجیتال سولانا از ابتدای روز با رشد ۹.۹ درصدی به قیمت ۹۸ دلار و ۸۵ سنت رسیده است و کاردانو نیز در این مدت ۹.۴۳ درصد گران شده است و ۰.۹۶ دلار قیمت خورده است.

خیز قیمت‌ها در بازار رمزارز/ بیت‌کوین پرواز کرد

رمزارز ترا که در یک هفته جهش قیمت ۵۹ درصدی را تجربه کرده بود امروز در بین پرتراکنش های بازار در رتبه اول ایستاد و پس از آن و تاکنون XRP پرتراکنش ترین رمزارز بازار بوده است و در جایگاه سوم پرتراکنش ترین رمزارزهای بازار نیز سولانا قرار دارد.

برندگان اصلی 

از ابتدای روز اما قیمت رمزارز UMA Protocol رشد ۱۵۹.۹۷ درصدی داشته است و معامله گران این رمزارز بیشترین سود را در این مدت به جیب زدند و پس از آن رمزارز Waves با رشد قیمت ۵۱.۰۶ درصدی از ابتدای روز تاکنون در رتبه دوم این فهرست ایستاده است و در جایگاه سوم نیز رمزارز Lisk قرار دارد که از ابتدای روز تاکنون ۳۳.۳۸ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

  • منبع خبر : خبر آنلاین