آخرین تحلیلصنعت معدن تجارت

ارمغان ۱۳۰ میلیارد تومانی سیمان ساوه در بهار امسال

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین، کمال صدیقی با اشاره به اهمیت بازار تهران و تامین سیمان پایتخت توضیح داد: خوشبختانه اهمیت این موضوع از دو سال پیش و پس از روی کار آمدن مدیران شستا و سیتا به خوبی درک شد و برای آن برنامه ریزی های دقیقی صورت گرفت.

وی افزود: برنامه ریزی برای این شرکت در دو سال گذشته منجر شد سود خالص ۱۳۰ میلیارد تومانی در سه ماهه نخست سال جاری حاصل شود که این رقم حاکی از رشد ۷۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. سیمان ساوه در ماه ها و سال های آتی می تواند به سودهای بالاتری دست یابد و ظرفیت قابل توجهی در این شرکت وجود دارد که برای آن ها نیز برنامه ریزی شده است.

مدیرعامل شرکت سیمان ساوه با اشاره به این که شرکت سیمان تامین برای بهبود عملکرد فنی سیمان ساوه برنامه ریزی دقیقی داشت، توضیح داد: نتیجه بررسی های هلدینگ و تلاش مدیران شرکت منجر شد سیمان ساوه در سه ماهه نخست سال جاری موفق به دریافت بالاترین امتیاز فنی در گروه از نظر مهمترین شاخص های فنی شود.

صدیقی همچنین به بورس کالا و عرضه سیمان از اواخر خرداد ماه سال جاری پرداخت و تاکید کرد: مصرف کنندگان واقعی امروز تلاش می کنند با فرهنگ معاملات کالاها از طریق بورس های کالایی ارتباط برقرار کنند و شرکت ها هم برای این کار اقدامات خوبی انجام داده اند. نمی توان همه چیز را به شیوه سنتی اداره کرد. هم سیمان باید از قیمت گذاری دستوری خارج می شد و هم بازار مبادلات سیمان باید از شیوه های سنتی فاصله می گرفت. خوشبختانه این کار در حال انجام است.

وی با اشاره به این که شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و سیتا در دو سال گذشته برای حفاظت از حقوق صاحبان سهام بر پروند های حقوقی تاکید قابل توجهی داشتنند، توضیح داد: در این راستا در سه ماهه گذشته یک پرونده با موفقیت به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا